вівторок, 28 січня 2025 р.

День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут. Саме цього дня 1918 року на залізничній станції Крути українські воїни, серед яких були молоді студенти та гімназисти, стали на захист своєї країни. 




Вони стримали чисельно переважаючого ворога на кілька днів, що дозволило уряду УНР завершити важливі переговори з країнами Четверного союзу в Бресті та забезпечити міжнародне визнання української державності.




Тож у 7А класі Червоногригорівського ліцею класним керівником Кондаковою Н.В. було проведено круглий стіл «Через Крути у майбуття», щоб згадати цю героїчну сторінку нашої історії – бій під Крутами. Адже вона стала символом героїзму української молоді, її самопожертви у боротьбі за свободу та незалежність України. 

пʼятниця, 24 січня 2025 р.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З приводу цієї дати з учнями 8Б класу було проведено виховну годину ‘’День пам’яті жертв Голокосту’’. 



Під час бесіди учні висловили власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами, поглибили знання з масштабів та негативних наслідків Голокосту, розкрили зміст подій, пов’язаних з трагедією в Бабиному Ярі, розгадували ребуси, грали в гру ‘’Розшифруй ‘’, ‘’Шифр Цезаря ‘’ та вшанували невинно убієнних хвилиною мовчання. 

Будемо пам’ятати…

четвер, 23 січня 2025 р.

Матеріали від ДСНС в рамках кампанії «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди»

 


Державна служба України з надзвичайних ситуацій пропонує ознайомитись з трьма навчальними відеороликами і чотирьма аудіороликами соціального спрямування, що створені в рамках реалізації спільної інформаційної кампанії ДСНС, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні «Спільно до безпеки. Зимові пригоди без шкоди».


Відео- та аудіоролики створено з метою підвищення рівня обізнаності, збереження здоровʼя й життя дітей та їхніх батьків і захисту від небезпек, які чатують узимку під час війни: вибухонебезпечні предмети, що можуть ховатися під листям і снігом, крига на водоймах і неосвітлені внаслідок регулярних вимкнень електроенергії дороги.

Яскрава комунікація охоплює три важливі теми й позиціонує ризиковану поведінку як антитренд, подаючи правила в розважальній формі з використанням підліткового сленгу й релевантних прикладів, а також вчить алгоритмів дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.













середа, 22 січня 2025 р.

Не пали автівку ЗСУ! "Здай" ворога в СБУ!

 Не пали автівку ЗСУ! "Здай" ворога в СБУ!

Головний слоган: «Не пали автівку ЗСУ! Здай ворога в СБУ!»

Ми всі є частиною сильної та свідомої нації. Разом ми дбаємо про безпеку нашої країни та її захисників!

  Не залишайтеся байдужими! Якщо побачите підозрілих осіб чи дії, що можуть зашкодити нашій країні, звертайтеся до відповідних служб.

   Разом до Перемоги!



День Соборності України

    Щороку 22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України. 



    Адже саме проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки у далекому 1919 році стало початком тернистого шляху нашої країни до незалежності.


вівторок, 14 січня 2025 р.

Матеріали для вчителів від психолога

 Розслабляючі ігри та вправи для зняття тривожності


Що на душі у дітей військових - інфографіка

Як учителям підтримати учнів, чиї батьки на фронті

Поради для батьків учнів від психолога

 Як допомогти підлітку упоратись із стресом

Відповідальність дорослих за приватність дитини в інтернеті - інформаційний дайджест для батьків




Історичний екскурс «Кіборги вистояли – не встояв бетон»

16 січня – Всеукраїнський день пам’яті «кіборгів». Саме в цей день Україна вшановує захисників Донецького аеропорту. День пам’яті кіборгів було встановлено за ініціативи українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт. Бої за аеропорт тривали з 26 травня

2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. Скориставшись черговим "перемир'ям" росіяни замінували і підірвали опори останнього терміналу, знищивши його остаточно. За час оборони аеропорту десятки тонн градів, снарядів важкої артилерії і російських боєприпасів летіло на цей об'єкт майже кожен день.




В обороні аеропорту також брали участь волонтери і медики, тому в День пам’яті кіборгів вшановують і їхню пам’ять.

13 січня 2025 року з учнями 9А класу (класний керівник



Всесвітній день здоров’я

 Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та ...